HAKKIMDA

HAKKIMIZDA

Dansöz kiralayarak düzenlediğiniz eğlence organizasyonunda herkesin eğleneceğini garanti edebilirsiniz. Çünkü dansöz çıktığında herkes eğlenir. Profesyonel bir dansöz ile kötü giden her şey bir anda düzelebilir! Dansöz, bir anlamda eğlencenizi kurtaracak olan önemli bir detaydır.

Erkek erkeğe yapacağınız kutlamalar içinse dansöz konusunda taviz vermemeniz gerekir. Erkek eğlencelerin olmazsa olması olarak görülen dansözler, özellikle kültürümüzde bu detayın yer alıyor olması ile daha da özel bir yere konulmalıdır.
Düğünlerin de dansöz olmadan anlamsız olacağını düşünüyoruz, çünkü düğünler de insanlar harika vakit geçirmeli ve bu da dansöz olmadan olmaz! Daha bir çok neden bulabiliriz. Fakat dansözün eğlenceler için gerekli olduğunu zaten biliyoruz.

Bizlere iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından da dansöz kiralama ücretleri hakkında rakam alabilirsiniz. İstediğiniz dansözün özellikleri, sahne alma süresi ve mekan ücreti belirlemede yardımcı olduğu için genel bir rakam verilmemektedir. Beklentilerinize en uygun özellikte ki dansözü ve bütçenize en uygun rakamı almak için lütfen bizimle iletişime geçin.